Květen 2010

Definitinví rozhodnutí

29. května 2010 v 22:25 | Zigi
Takže.Nebojte se,neruším.Rozhodla sem se,že tenhle web projde opravdu VELKOU REKONSTRUKCÍ.Články mazat nebudu,postupně je protřídím,upravím rubriky,menu.Nakonec udělám novej design a začnou znova přibívat články.Pokud budete něco potřebovat,tak se na kontakt ptejte třeba App,Lintith,či kiki.mich,nebo Aji98....je jich dost :D Přiznávám,že na icq moc nebývám,ani nevím proč,email celkem kontroluju,jenže tam mám tolik mailů z facebooku,že s emi tam ani nechce :D Ti co mají face snad pochopí :D Nejspíš pomalu,ale jistě přestanu sbírat.Ne úplně,sem tam nějaký ten koník přibude.Teď mám zálusk na Seattle Slewa a Fleetsteer Maxe.Taky se mi dost líbí Alborozo,ale nevím nevím :)).A taky musím koupit Twila,viď,kiiki :) Až budu mít tydle,tak si budu vybírat fakt pečlivě a nejspíš budu chtít nějakého pěkného Peter Stona :) Araba,Appaloosu nebo Painta :) Jo a ještě ELCR ryzku :) No,tak se tu zatím mějte beze mě přenádherně :P ADIOS!

Chátrá..chátrá....

23. května 2010 v 11:56 | Zigi
Nějak to tu chátrá,co,děcka?? :( No,já vim... Já už prostě nemám náladu psát články,moc ani nechodím na SSR do napište nám... asi udělám rekonstrukci,ale na to sem moc líná.Ale já tenhle blog rušit nechci!! Nejspíš udělám novej,ale to se mi taky enchce :D Snad mě tadle nálada brzo opustí a články budou přibívat :)

Nic,nic,nic :D

10. května 2010 v 19:41 | Zigi
Jen si sem potřebuju něco hodit,nemusíte si všímat ;) :P

TIRAMISU

8. května 2010 v 13:04 | Zigi
Myslíte si,že mluvím o zákusku? NE! :D Ale ten mám ráda :P xD

Mluvím o tíhle kobylce ↓

Úžasná,že? :** ♥ Ach,kdybych ji tak mohla mít :)

CL Newsworthy

8. května 2010 v 12:57 | Zigi |  Conga Lines
Máme tady mold Ňufíčka :P


NOVINKY 8.5.2010 Nesnáším,když pospíchám a všichni chtějí autogram!!

8. května 2010 v 12:33 | Zigi |  Novinky
Ahooj :D Tak konečně zas novinky!! :D Dneska mě nějak chytla článkovací nálada,tak toho musím využít.Napíšu SAM,udělám CL a možná se dokopu abych přetáhla nějaký fotky z foťáku :P Tak,před včerejškem měli holky pod sedlem Verdouše a Terrču.Kyl měla Terry,v drezurním setíku od DR Equimpet... a Ash měla Verďu ve žlutým setu,taky od DR E.Verdík byl netrpělivej a furt hrabal nohou,když musel stát a čekat :D Kylie s s Terr odjela drezurní úlohu.Nechtěla jí nacválávat a pak nechtěla zastavit :D Jinak dobré,budou to ještě pilovat.Potom Verďa i Terry klusali přes kavalety a holky si párkrát skočili menší křížek :) Včera měli pod sedlem Rags a Talkera,jen s uzdečkama,telata jedny nevycválaný :D Jeli na vyjdu,řeknu vám,to byli mety :D Zvlášť když jim holky povolili a nechali je běžet...no viděla sem všecky svatý :D:D Ashley měla svěřenou Ragsuli a Kyl si vzala Talkera.Přijeli spocení,ale pak už naštěstí nedělali bordel :) Teďka mají v plánu jet ven s Bluegrass a Justýnkou.Blue si vezme Ash a Justu Kylie.Rozhodli se,že Just dáme do westernu a Blue anglie :D Řeknu vám,byla sice trochu fuška,nacpat Justýnku do Western Elegance Setu,ale stojí to za to :D Než sme to s Kylie poutahovali,stihla Ash vyčistit kopyta Blue :D:D A že v nich měla špíny... Ale Blue je na čištění hodná a klidně stála,zatímco jí Ash čistila :) Zbývá jim nasedlat a nauzdit Blue a můžou vyjet :) Snad si to venku užijou a počasí jim bude přát...!! Tak se zatím mějte,já jdu na ty články ;)

Ruším SR

2. května 2010 v 17:32 | Zigi
Tak sem se rozhodla,že ruším SR.Jo,já vim,že už vám to asi vadí :D Dám si tam jen několik nejoblíbenějších stránek.Ale chci,aby ste věděli,že sem ke všem chodila a chodím ráda,ačkoliv moc nekomentovala.Určo k většině budu chodit i nádale :)

Diplomy za 8.blesk-off-ku

2. května 2010 v 11:47 | Zigi |  Blesk-off-ki
Tak,nejprve správné řešení :) :

 1. Tě pííc :D - na vás
 2. Jak se máš? :) - na vás
 3. Máš nějakou funkci na webu CABHB? - na vás
 4. Vyjmenuj 3 koně na moldu Impress Me Shanona,bez něj. - Rugged Painted Lark,Shakopee,Quaterflash,Impress me Shanon...
 5. Vyjmenuj 3 koně na moldu Heartlanda,bez něj. - Ruffian,Rags To Riches,Ruffian,Scallywag,Puuku...
 6. Dokážeš vyjmenovat 5 koňských zlozvyků? - Klkání,kousání,tkalcování,hrabání,hodinaření...
 7. Víš,kolik cm měří stupeň parkuru S? 130 cm
 8. Víš barvy flotů jak jdou za sebou? ( floty = stužky ) - Žlutá, bílá, červená, modrá, zelená
 9. Připadá ti to těžké?? :D - na vás
 10. Tak jo,už jen pár otázek.Jaké znáš westernové disciplíny?? - Např. pole bending,barrel race,team penning,reining,trail,free style reining...
 11. V kolika letech může jezdec na ZZVJ. - 12 kůň,8 pony (stačil kůň,tj. 12 let)
A diplomy ↓ (PEREX)

Fotogalerie - Tequila Sunrise Espaňola - II.

2. května 2010 v 10:52 | Zigi |  Fotopříběhy
Příjemný koukání přeju :P

Jeden den ze života Voldemorta

1. května 2010 v 21:10 | Zigi |  Orther
Taká blbost,já sem se u toho smála :D:D

Wolkis otcem Talkera

1. května 2010 v 19:58 | Zigi |  Modely trochu jinak
Tak jsme zjistili,že skvělý Wolkenzauber -zkrátka Wolkis od Lintith je otcem našeho Windtalkera!! :) Už je to déle,co jsme to zjistili.Matka se bohužel stále hledá.zde fotečky:
↑ Windtalker s Kyl,nic moc fotka.
Fotku Wolkise dodám,nemám povolení :D

Novinky?Pcháá...

1. května 2010 v 19:40 | Zigi |  Novinky
Áchjo,teď nemam na článku skoro vůbec náladu.Tak nic mno.Dokopu se k fotkám Terryny,napíšu zas SAM a vyhodnotim bleskovku.Hej tyjo,já sem líná :D Když už sem na internetu,tak spíš na facu :D Věčně sem s holkama venku,jezdim ke konim,pak je škola a nějak mi nezbejvá čas...no nic no :) Možná i udělám další CL,ale to je ve hvězdách :D Tk pa :) Pcháá..:D Mimochodem → dneska uschnu :D