Listopad 2009

Novinky,novinky,kdopak Vás napsal...

29. listopadu 2009 v 19:30 | Zigi |  Novinky
No,dneska se toho moc nedělo.Kyl sháněla sárky,ale moc toho nesehnala,budeme objedávat u BR Saddlery.Ohlávky a pro Cefnoakpark set.Chcete vědět,co kdo dostane k Vánocům? :) Tak prosím:
Bluegrass - ohlávka od Peti.Kožená s modrým copánkem.
Poker - žlutý anglický set.
Windtalker - černá ohlávka od Ivy s vodítkem.
Wind - modrá ohlávka od Ivy s vodítkem.
Huckleberry - béžová ohlávka od Ivy.
Fox - pink deka a bandážky.
Keltík - červená ohlávka od Ivy s vodítkem.
Cefík - Vánoční set od Ivy.
Mystery - bandáže (od Ashley,ty růžové)
Newsworthy - fialová podsedlová deka
Can - tmavě+světle šedá ohlávka od Ivy,hnědé šlachpovky od Peti
Marigold - ???
Micky - ???
Stablemates - něco vymyslíme :D

Tak,myslím že na Vánoce to máme dobře zařízené :)

Životopisky zde ;)

28. listopadu 2009 v 13:47 | Zigi
Vložila jsem semka pár životopisků,ať se nenudíte :D

Novinky od Kylie ne.Od WINDTALKERA!

27. listopadu 2009 v 18:53 | Zigi |  Novinky
Ahoj!Píšu Vám zase.Zase,no,ne novinky,ale vkládala jsem životopis Hucka a Midder.ÍÍÍhoooj!Tady Windtalker!Kylie šla chystat krmení... Asi mě tu nerada bude vidět,ale stejně .Takže novinky,jo?Dobře .Kylie dneska trénovala s Keltecem a Ashley s Bluegrass.Trénovali na Christmas besídku.Dali jim jen uzdečky (fuj,udidla! ),bez sedel.Ashley jezdila přes kavalety,klusem.Kylie s Keltíkem i cválala a skákala malé překážky!Potom trochu krokovaly.Dělali jízdárenské cviky.Ash to moc nejde .Hlavně od stěny ke stěně a kruhy zmenšit a zvětšit .Ale Bluegrass jen dělala to,co po ní Ashley chtěla.To já zvládnu se zavázanýma očima,levým zadním kopytem za zády a hlavou dolů! Pak zkoušely lehnutí,sednutí a úklonu.Dali koníkům pamlsek,pochválili je a šli se o ně postarat.Pak Kylie začala chystat krmení.Ashley mezitím roznosila seno a pak krmení zanesli koníkům .Tak se mějte hezky,jdu jíst!

Budou fotky z AS

27. listopadu 2009 v 16:28 | Zigi |  Novinky
No,mamka mi už poslala fotky z AS,takže je sem pak dám.Ale nejdřívě po víkendu,protože o vínkendu budu dopisovat do školy.

Dárky,dárky,dárečky....proč sou ty známky tak drahý?!

27. listopadu 2009 v 14:55 | Zigi
No,uvědomila sem si,že když chci posílat tolik dárků,celkem se mě to prodraží na známkách!A tak asi nedám všem,co jsem chtěla.Kolik stojí známka?8 Kč?10 Kč?No,Peti to odvezu.Dám Appě.Pak dám kiiki.Nejspíš Koňařce.Možná Ivě.Nejspíš všem co sem jmenovala A uvidím jestli mi dají kiki.mich a Elen,to jim dám podle toho jestli mi daj ony ,jinak ne .Už vím,co budu dávat .Asi sem pustím Ashley nebo Kylie,ale teď jdou trénovat a já jdu fotit,pa!

Blíží se k nám advent, blíží se k nám Mikuláš, blíží se k nám Vánoce a my se blížíme do háje...

26. listopadu 2009 v 20:47 | Zigi |  Novinky
Blíží se nám advent, blíží se nám Mikuláš, blíží se nám Vánoce a my se blížíme do háje...ano,asi tak se dá popsat jednou větou v tyto okamžiky náš ranch!Kylie není k dostání,protože je ve městě skrz výzdobu a dárky,Ashley nacvičuje na Vánoční besídku,učí se se školy aby dostala dobré známky (přeje si koně,přesněji Lii s hříbětem),koníci pobíhají sem a tam,vzrušeně frkají,nesoustředí se vůbec na nic a Foxíček miláček velice podstivě tahá sáňky s Kylie a dárky.Chtěla bych udělat nějaký malý adventní věneček!Snad se mi to nějak podaří.Upatlám ho nejspíš z plastelíny a napíchám do něj jehličí .Na Mikuláše dostanou jablíčka.Dárky máme téměř pro všechny,ještě objednám věcičky od Ivy.Tři ohlávky s vodítky,plus dvě ohlávky navíc a set pro Cefa.Den před Vánoci budeme mít Vánoční besídku,takže holky s koníky mají od zítřka tvrdý režim.Trénovat se musí!Vytáhneme Vánoční čepičky ála Santa Claus a Foxíčka zapřáhneme za překrásné sáňky,které jste mohli vidět na AS.No,doufáme,že všechno nám vyjde podle plánu!Pokud ano,budeme mít krásných šest Traditional přírustků!Dvě klisny,dva hřebce,dvě hříbata.Držte palce! Tak,zatím se mějte hezky a přihlašujte se do Memoriálu Sněhové Vločky tady prosím! Pá!

Moje halloweenská scénka

26. listopadu 2009 v 19:36 | Zigi
Moje halloweenská scénka:
Ty dýně doopravdy svítili! =) Kdo nevidí,nepochopí =D Byli tam diody =) Zdroj: zde

Sraz ;)

25. listopadu 2009 v 20:25 | Zigi
Napadlo mě,že by jsme měli využít to fórum o BH!Takže zítra mezi 18:00 a 18:30 sraz tady. Přihlaště se nějakým blogem a už můžete psát =o) Já tam taky zkusím být! ;)

Běžte s těma titulkama někam!

25. listopadu 2009 v 12:08 | Zigi |  Novinky
Tak,rychlé a stručné novinky!Dneska dopoledne jsme byli u doktorky,nikdo tam nebyl,takže jsme šli hned na řadu.No,už jen kašlu,ikdyž celkem hodně a mám rýmu,ikdyž míň,snad už nedostanu teplotku .Hehe,včera sem zase zhltala celou knížku .Doufám,že se aspoň 5 lidí přihlásí do soutěže .Snad jo.Jinak do bleskovky ještě dva lidi a konec .A ještě jednou vše nej k svátku,Koňařko!No,tak už budu končit,asi hupsnu do postele .K večeru napíšu pořádné novinky,co se dnes dělo na ranchi.Páá!

Memoriál Sněhové vločky

24. listopadu 2009 v 19:15 | Zigi |  Soutěže
Jsem tu se soutěží pro vaše čtyřnohé BH miláčky! =o)

Bude rozdělená na několik ,,témat" fotek.Teď už,jaké foto budu požadovat!

1.Téma fotek - Práce ze země
Posnažte se najít nějakou panenku (jakkoukoliv!),prosím!Pokud nenajdete,co nadělám.

2.Téma fotek - Ve volnosti
Vyfoťte svého koníka prostě ve volnosti.Pokud možno úplně venku,pokud to nepůjde,alespoň u plakátu ;).

3.Téma fotek - Zapojte fantazii
Zapojte fantazii,vy už něco vymyslíte!

Přihláška:
Přezdívka & ranch:
Kontaktní emil (e-mail):
Jméno koně:
Plemeno koně:
Velikost: Traditional/Classic/Stablemates/Minni Whinnies (ikdyž MW se nejspíš budou blbě fotit,je to na vás)
Všechny 3 téma fotek.Na každé 1-2 fotky.

Vše posílejte na mail pwdlosthorse@seznam.cz

Hezký den =oD

4.Blesk-off-ka - Autumn Session a jiné věci :D

24. listopadu 2009 v 18:49 | Zigi |  Blesk-off-ki
Tak,po dlouhé době jsem tu s bleskovkou =oD Viz. C.Č. ;o)

Nový designek a nově udělané meníčko =o)

24. listopadu 2009 v 18:39 | Zigi
Tak,udělala jsem nový designek,myslím,že se mi povedl =o) Mě se líbí =o) Asi na tom má podíl i to,že moje oblíbené barvičky jsou fialová a zelená,že? =oD A taky menu sem udělala lepčí =o) Ty kapky jsou good =oD A ti koloušci jsou strašně CUTE :** Úplně k nakousnutí,ne,přímo k sežrání =oD Jdu vám sem hodit bleskajdu,ať se mně neunudíte k smrti =oD

Senzační!

24. listopadu 2009 v 17:32 | Zigi |  Breyer
Páni,to je senzační breyerek =o) *Peter Stone,díky cof za opravu =o)


Budu používat :)

24. listopadu 2009 v 17:19 | Zigi |  Jiné
Tak,nejspíš tyhle ,,obličejíčky" budu používat,jsou good =oD
icon_10.gif image by Saliskoicon_11.gif image by Saliskoicon_12.gif image by Saliskoicon_13.gif image by Saliskoicon_14.gif image by Saliskoicon_15.gif image by Saliskoicon_16.gif image by Saliskoicon_17.gif image by Saliskoicon_18.gif image by Saliskoicon_19.gif image by Saliskoicon_20.gif image by Saliskoicon_21.gif image by Saliskoicon_22.gif image by Saliskoicon_23.gif image by Saliskoicon_24.gif image by Saliskoicon_25.gif image by Saliskoicon_26.gif image by Saliskoicon_27.gif image by Saliskoicon_28.gif image by Saliskoicon_29.gif image by Saliskoicon_30.gif image by Saliskoicon_31.gif image by Saliskoicon_32.gif image by Saliskoicon_33.gif image by Saliskoicon_34.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskoicon_36.gif image by Saliskoicon_37.gif image by Saliskoicon_38.gif image by Saliskoicon_39.gif image by Saliskoicon_40.gif image by Saliskoicon_41.gif image by Saliskoicon_42.gif image by Saliskoicon_43.gif image by Saliskoicon_44.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko

22.11.2009

22. listopadu 2009 v 20:41 | Zigi |  Novinky
No,řeknu Vám,Poker Joe spal až do devíti hodin =oD Ta cesta ho hodně zmohla!Aaahhh....on je tak senzační!Bluegrass taky dost spala,ale vzbudila se o něco dřív.No,když jsme byli všichni vzhůru,zavedli jsme koníky na pastviny.V jednom výběhu byli Huck,Kelty a Wind.V druhém Ňuf,Cef a Talker.Do malého výběhu jsem pustila Classicy a Stablíci se vyřádili na horní pastvině.Ke stablíkům - Legacy Devil (mnou malovaný Halloweenský koník) se hodně kamarádí s Navahem,řádí spolu a předvádí se,moc si rozumí,což je skvělé.ČT hnědáček Nikholer Tester Brown si jen tak cválá po výběhu,chtělo by to pořídit mu kamaráda!Zato Strawberry Beth a Nikholete Peace jsou skvělé kamarádky!Za Romanticem dolézají Angel Miss a Colourred,ale on pořád utíká jinam.Circle Lovely Miss stojí stydlivě opodál a pozoruje všechny koníky,jak si užívají.Je mi jí trochu líto,zatím moc nezapadla.Jinak jsem dnes všechny fotila,abych sem pak mohla dát jejich životopisky.Ke Classicům - Kobylka s hříbátkem dnes byli s Midder ve výběhu,tak se holky skamarádily.Micky hopsá vedle maminky a nehne se od ní ani na krok!K holkám - dnes byli na vyjížďce a s něčím mi pomáhaly.K Tradíkům - Byli na pastvě,jinak Poker s Bluegrass byli ráno dost fit,tak je holky vzaly na vyjížďku.Ashley měla Blue a Kylie si vzala Pokera.Pokerovi jsme půjčili Talkerovu uzdečku a Blue jsme svázaly úplně obyčejnou :D Neměla sedlo,bylo by to k ničemu,Ash nedosáhne do třmenů :D Musím jí udělat nějaké na míru,heh heh! :D Ke mně - Já jsem dneska schovávala věci na Vánoce.Nakecala jsem koníkům,že věci co jsem jim zkoušela byli pouze a jenom vypůjčené,takové testovací :D Prve jim to vadilo,ale naštěstí je to po chvíli přešlo!Díky bohu! :D No,už budu muset jít,pá!

21.11.2009!Autumn Session!

21. listopadu 2009 v 22:00 | Zigi |  Novinky
Před AS - Ráno jsem vstala v 6:30.Po sedmé jsem zašla do obchodu,pak sme nanosili věci do auta a jeli pro taťku.Jeli sme do Kojetína,kde mi taťka dal 1000 na Pokera,natankovali a vyrazili směr BRNO!Naštěstí jsme ranch našli,hurá na AS!

Na AS - Hned jsem se potkala s Peťou! /díky bohu/ Pak jsem se šla nahlásit a položit věcy do scének.Našli jsme si s Peťou místečka a dali si tam bundy.Vzala jsem si od ní věcičky a předala Centa a prašule.Šli jsme okouknout koníky na prodej!Byli moc super =o) Hned jsem uviděla Appu =o) Po chvilce jsem uslyšela ten známý hlas.....ELEN! :D Pk sem ji viděla i s kiki.mich.No,šli jsme pak za chvíli kupovat lístky (kde mě poznala kiki.mich a já se nahlásila Elen =oD) a ještě předtím zjistili,že sedíme s cof a BeBe.A šli se malovat STABLOVÉ! =o) Měla jsem Sadllebredku,kterou jsem udělala strakatou (černo-bílou),s červenými ribbons,růžovým čumáčkem a světlými kopýtky.Myslím,že se mi celkem povedla =o) Druhého koníka jsem měla,no,pak budou fotky =oD Celkem normal,Halloweenskej.Nic sem za ně nevyhrála,ale to neva.Pak byl oběd.Měla sem hlad jako vlk =oD Karkulku sem naštěstí nesnědla,jsem jeden rohlík,salám,šunku a papriku =oD A k tomu Mirindu =oD A pak sem měla ještě Tomu,džus =oD No,po obědě byli scénky.Nejprve Vánoční a pak Halloweenské.Jsem tele,fotila jsem všecky kromě mojich!Pak si to zdovolením od někoho zkopnu a dám Vám to semka! Potom byla půlhodinová přestávka.Byla jsem venku s Bandit a její kamarádkou,mrknout na nějakého koníka =o) Máš fotečky jednoho painta ¨s modrejma očičkama =o* Budou fotky ;o) Když jsme se vrátili,tak sem koukla co prodává Peťa,myslím koupila Bluegrass a Pokera,nebo to možná bylo před scénkama.Bylo menší nedorozumění,ale pak v pohodě =oD.Pak bylo vyhlášení scének,malování stablů a tombola!V malování stablů jsem nic nevyhrála.Pak byli Vánoční scénky-krásné super 2.místo!Musím se pochválit! =oD Vyhrála jsem QH stablematesku,růžovou deku s bandážkami od BH,plakát a takovou věcičku =oD Pak Halloweenské-nic.Pak bylo myslím hromadné focení,nejsem si jistá.A pak tombola!Yeah!Vyhrála sem se šťastnou 29 modrou!Strakatou Classic kobču s hříbátkem.Mystical Rain a Micky Mouse =oD Ještě jsem nějak reklamovala Ash,už nevim jak to bylo.No,pak už byl konec,přijeli naši,tak mi taťka dal 50 Kč a já si mohla koupit stablíky!Pak se už jelo domů!Při loučení s Elen sem ji omylem trochu bouchla krabicí od Classiců do hlavy =oD Naštěstí sem jí nic neudělala =oD A jelo se domů! =o(

Po AS - V autě sem usínala,kochala se Breyery a sem tam se mi dělalo špatně.Domů jsme dojeli bez nehody a já šla vybalovat a rozbalovat Breyerky!Jsou senzační!Jako první šla Ashley.Pak jsem rozbalila QH stablematesku.Potom stablíky (set čtyř stablů 09).Plakát.A úžasný Poker Joe!Kylie z něj byla překvapená!A potom Bluegrass!Z té Kylie taky spadla brada =oD Vybalovala se špatně,už se jí to přestávalo líbit a když byla uvolněná z drátků,hrdě a vznešeně šla a pohazovala hřívou,až jí hříva létala na všechny strany =oD Pak šli na řadu Classic.Nejprve jsem uvolnila kobylku.Byla netrpělivá a rozčilovala se.Pak rozčilená a naštvaná vyběhla z krabice a klusala dokola,dokud jsem neuvolnila i jejího hřebečka,hříbátko.Až všichni BH z AS běhali po pokoji,zašla jsem pro věci od Peti.Bluegrass dostala pěknou ohlávku už k Vánocům,Poker žlutý setík už k Vánocům,šlachovky jsem pro někoho schovala na Vánoce,deku co měla u sebe Ash taky.Taky jsem schovala sadičku pro Rags,která dojede na Vánoce.Teď už všichni dávno spí jako zabití =oD A já jdu taky omdlít do peřin,pá!

Vzpoměli si,vzpoměli!

18. listopadu 2009 v 19:57 | Zigi |  Novinky z pohledu koníků
Napsala nám Bluegrass Bandit (Greying Princess Sun) a taky Poker Joe ( Mister West off Triecker Thouse)!

Od: Bluegrass Bandit grassiegirl@breyer.com
Předmět: Já už být skoro domů!
Datum: 18.11. 2009, 17:15 - dnes v 17:15

Ahoj!Já být Bluegrass Bandit!Už se moc těšit na domov ranch!Moje česky být špatná,já eště moc tak neumím.Jen málo.Doufat,že se na ranch skamarádit s prima koník.Já napsat jen malá email,pána od tady se moct brzo teď vrátit,já mu jít na počítadlo.Tady být už dobrá,na pevný zemi.V kontejner samá žbluňk!!Já se bát aby se neutopit nějaká koník!Už tady asi muset pustit druhá koně,Poker Joe!Tak se zatím mít moc hezká!Vaša Bluegrass Bandit!

Předmět: Už být skoro domov,už být skoro domov...
Datum: 18.11. 2009, 17:30 - dnes v 17:30

Ííííííhoooj!Já su Poker Joe!Moje česky mluvit ja nic moc.Na Czech si ešče zvykat.Na loď být dobrá cestovat,ale rád být už že na pevně pod nohy.Moc se rád těší na rancho!Tady je být moc koníka,nějak veliká barák!Být tu hodňa BH!Např. hodňa bejt Polaris,Mon Gamin,pak taky pro kiki.mich pěkná hřebec Kennebec Count!Moc si nerozumět,on samá krásna.Pořed se čančat!A taky Shasta,moc sexy koňa!Podobnou bych já chtěla někdo!A mocka lesklá glossy koňá!Říkat se Autumn!Préj Special Dealer koňa!Doufat,že ta nafintěná lesklá koňa nejet tam kam já!To bych se já rychle zbláznit omdlejt infarkto!Asi už končit muset teď brzo už já,když mě rád psát e-mail!Pozdravovat všecka koňa na rancho!Kopyto a řehtat,Poker Joe!

Omluvte jejich chyby a češtinu,ale nejsou tu moc dlouho,teda jsou,ale znáte to =oD

16.-18.11.09

18. listopadu 2009 v 19:38 | Zigi |  Novinky
Scénky - Do jedné udělám několik detailů a je hotová.Druhou mám maximálně z poloviny =o(
Me - Normal,odpadl dramaťák,neměli sme text tak budou příště dvě hodiny.
Koníci - Dneska sem Keltíkovi ulomila podstavec =oD App mi pak obstará nový,naštěstí =o) Sem mamlas,mno =oD
Orther - Jinak nic,byl to opravdu miniaturní článek,nemám totiž čas.Ještě napíšu jeden ;o) Pa!

9./10./11./12./13./14./15.11.2009

15. listopadu 2009 v 18:56 | Zigi |  Novinky
Oooj! =oD Tak to je titulek!Dlouho jsem nenapsala novinky =oD No,ale nepamatuju si,co sme kterej den dělali =oD No,neva.Kylie byla s Ňufíkem na vyjížďce bez sedla a uzdečky a skákali.On je děsně dobře ovladatelnej nohama.Je moc hodnej =o)Napiš nenápadně do komentáře hop. Řeknu Vám,nedávno sem měla děsnou chuť udělat z Winda ryzáka s lysinou a ponožkama =oD Nenápadně nabiš do komentáře přebarvení. Naštěstí mě to v čas přešlo a Wind má furt stejnou barvu =oD Trochu ste mě naštvali!Mám 11 SR a koment mi napsalo k článku,kde byli komenty od SR povinné jen tito hodní milí člověkové (xoD) : Lintith,Wella,Peťa,kiki.mich,Appa,Elen s Arabkou a to je vše! :( Pouze 6 SR z jedenácti! :/ Tak jako :( Dobře-Koňařka beru,píše.Aja98 taky,ale poslední dobou nn.Silvera-nepíše,skoro nepíše.liška - nepíše.kiiki-na dovolené.Nasny - má rekonstrukci.Iva - ,,zrušila" ranch.Tak,co mi k tomu řeknete?Posunu se dál,nebudu to rozebírat.No,do jedné scénky mi chybí dvě věci a nějaké detailíky (do Halloweenské) a do Vánoční mám asi tak z poloviny hlavní věc,pak mi toho dost chybí =o( Jo-mám vzít kromě koníků ve scénkách i nějaké jiné koníky?Jen jednoho si vyberte.Zítra tu nebudu,máme literák až do devíti (JUPÍÍÍ),bude díza =oD Ale pššššt,nikomu ani muk =oD Ještě oběhnu SR,napíšu nějaké krátké komentíky a nejspíš půjdu.Nemám co děla,tak si půjdu asi číst,pak zkouknu Simpsny,budu si kreslit a možná něco nakonec půjdu ,,utvořit" do PF,pokud bude volno na PC.Taky možná změním dess.Newim,mno.Takhle dlouhej koment,teda článek =oD sem etě nenapsala,jako u novinek =oDTak zatím pa!

Blendík

15. listopadu 2009 v 11:03 | Zigi |  Jiné
Z nudy jsem udělala blendík.Tak mrkněte.
Je s Harmoniem a Akhal-tekem:


A tenhle jsem dělala kdysi:A tady jeden se stablíkama:


Tak ale jako....!

12. listopadu 2009 v 20:47 | Zigi |  Novinky
Hey lidi,teď ste mě jako fakt naštvali :( Žádné komenty od nikoho,nemluvě o SR!Hej ty jo....má to vůbec cenu,mejt webky? :( Jinak opakuju - VŠECHNA SR AŤ MI NAPÍŠOU KOMENT K PŘEDCHOZÍMU ČLÁNKU! Neplatí pro ty,kdo tu nejsou,už mi tam komentík napsali nebo jim nefunguje internet,popř.se hodně seká ;o) Zatím pa,Zig

7./8.11.´09

8. listopadu 2009 v 20:35 | Zigi |  Novinky
Me - Dělala jsem věci do scének!V jedné mám začátek,zítra možná trošku toho zase udělám,ať popojedem.O dalším víkendu musím (spíš maminka,nabídla se =o)) udělat hlavní věc do té scénky.Do druhé toho mám dělat mnohem méně,než jsem čekala,takže skvělý!Nemám toho zas tolik na práci.Asi tři CELÉ dny =o) I víc! A v pátek 20.11. budu balit na AS,ať ráno nestresuju =oD Jinak se mám dobře,ale nechce se mi do té budovy,kde provozují Šílené Kruté Obtěžování Líných Adeptů!
Koníci - Mají se dobře,dneska sem Canovi /TH Pinto/ udělala ohlávku z korálků a drátku.Je pěkná,mě se líbí.Nafotila sem to,tak bych sem v týdnu měla dát fotky.Když se vám bude líbit,udělala bych nějaký na AS přibližně za 10-15 Kč.Beztak ji ale nikdo chtít nebude.Bych Vám vysvětlila jak to nasadit,abyste koníka nepoškrábali.
Orther - Jinak dobrý,těšíme se na AS a makáme na scénkách!Zatím pa,Zig!

Dělám to nerada,ale chci od všech SR povinně koment!!

P.S.Tento článek jsem napsala dvakrát (až na to u ,,Me") protože se mi to smazalo.Odhlásilo mě to.Blog.cz zase a opět blbne!

Zigi...jak mě poznat?

8. listopadu 2009 v 16:14 | Zigi
Hehe,jak mě poznáte na AS?Tak - určo budu mít ryfle =oD To snad každej =oD Ani na krok se nehnu od Peti =oD Jako náušnice budu mít takový stříbrný podkůvky,nejsou visící,ale v uších ;o) Kdo chce mou fotku,tak ať mi napíše do komentíků + svůj mailík ;o)

,,Ikony"

7. listopadu 2009 v 21:02 | Zigi |  Jiné
Na tomto webu jsem našla takový pěkný jakokdyby ,,ikonky",však koukněte!


Moc se mi to líbí =o)

Našla jsem hoooo!Jupí!

7. listopadu 2009 v 13:02 | Zigi
Jo!Našla jsem,teda spíš mamka našla,kabel od foťáčku!Takže budou i fotky z Halloweenu! =) Tak co,těšíte se? =)
Velký obrázek - Fotoaparát Olympus FE-4000 (Metal Magenta) Můj milowaný foťáček! =o* (ikdyž mám trošišišišišičku jinačí)