Říjen 2009

Novinky 2010!

30. října 2009 v 18:05 | Zigi |  Breyer
Krásné novinky Breyer Horses 2010!Našla App.Teď už k nim:
Dealer Special~Autumn In~Stock - Kdo by tohoto krasavce neznal? =) Krásný koník.Je glossy.Limitovaný model ;) Na postoji Justin Morgana.Stojí $75.00 což je v přepočtu zhruba 1 400 Kč.

O'Leary's Irish Diamond - Krásný hřebeček Irish Diamond!Doslova jsem se do něj zamilovala!Tohoto koně plánujeme na jaře!Nejspíš to bude kob ;) Na postoji úžasného Marshalla!Stojí $44.99 což je v přepočtu asi 805 Kč.


Ben Cartwright's Buck - Pěkný koník z Bonanzy!Buck je pěkný plaváček!Je na stejném postoji jako Flicka a stojí $44.99 - jako Irish Diamond - 805 Kč.

#1425 My Favorite Horse- Baxter PRE-ORDER
My Favorite Horse- Baxter - Pěkný koník z edice My Favorite Horse!Tentokrát je to nejspíš Andalusan a jmenuje se Baxter!Povedený modýlek,řekla bych! =) Stojí $24.99 což je zhruba 450 KORUN!Pokud moje kalkulačka nekecá! Ty brďo...co myslíte,je to pravda?Vždyť Azhárek je o 200 Kč dražší!

#1426 My Favorite Horse- Chili PRE-ORDER
My Favorite Horse- Chili - Do tohoto koníka jsem se také zamilovala!Je to krásný skewbald na stejném postoji jako Kennebec Count!Má krásnou dlouhou hřívu i ocas!Též i edice MY Favorite Horse!Jsou nějací levní!Pouhých $24.99! To je 450 Kč!Tohoto koníka také plánujeme na jaře!

#706 S Justadream PRE-ORDER
Justadream - Aach!Taková překrásná arabka!Tuto klisnu chceme na jaře!Huckovi jsem ji zatím raději neukazovala :D Stojí $39.99 což je v přepočtu takových 715 Kč.

Bet Yer Blue Boons - Také velice pěkný koníček!Myslím že je to Quarter,zbarvení nejspíš Bucksin ;) Moc se mi líbí!Má neobviklé zbarvení a nový mold!Příští rok bychom si ho možná koupili!Je to velice kráááásný koník!Stojí $44.99 což je 805 Kč.

Tak jak se Vám koníčci líbí?Jsou to zatím pouze Traditionalové!My plánujeme Irish Diamonda,Justadream,Chiliho a Bet Yer Blue Boonse ;) Jsou moc pěkní.Chilliho si koupím,až našetřím své,ale nejspíš ho budu chtít k pololetku místo Teddyho,protože se mi líbí víc.Irishe,Boonse a Justadream k narozeninám a pak bych si chtěla dokoupit Mon Gamina.Prosím komentář od VŠECH SR!Díky!


Postroj se zvonečky

29. října 2009 v 11:26 | Zigi |  Areál a vybavení
Tento postroj jsem dělala nejspíš minulý rok.Je z černé koženky obšitý žlutou nití a se zvonečky.Fotečky:

Naši BH

29. října 2009 v 11:13 | Zigi |  Naši Breyer
Traditional
Classic
Stablemates

Program na Halloween!

28. října 2009 v 15:55 | Zigi
Program na Halloween! =) Tak já Vám ho napíšu!Oslava proběhne 31.10.,v sobotu.Budu stávat asi v devět nebo v deset.Postaráme se s Kylie o koníky.Zatímco jim bude Kylie dávat krmení,já půjdu schovat dýny naplněnou dobrůtkami a vybavením!Pak koníky vypustíme dýni hledat.Budou ve dvojicích.Která dvojice najde dýny první,vyhrála.Pak se půjde na oběd.Koníci dostanou seno jako vždy + šrot s jablíčky,mrkví,řepou a suchým chlebem!Až všichni dojedí,Kylie se všemi po jednom pojede po vyznačené trase s pár překážkami.Kdo bude nejrychlejší,dostane malou odměnu!Po této soutěži budou koníci hledat různé drobnosti poschovávané po ranchi!Kdo co najde,to si může nechat.Bude přestávka na oddechnutí.Cca půl hodinky.Rozdá se vybavení a dobrůtky z dýně nalezené dopoledne a nakonec bude pro koníky nachystaná stezka odvahy!!Pak koníkům dáme večeři a půjde se spát!Všichni se moc těšíme! =)

Bílý je sníh,bílé jsou mráčky....

28. října 2009 v 15:34 | Zigi |  Novinky z pohledu koníků
....a bílý jsem i já!Newsworthy!Dneska Vám povykládám novinky z mého pohledu!No,zdá se mi,že když jsem byl mladší,někdy touhle dobou býval Halloween!Jsem zvědav,jestli bude i tady!! :) Moc se mi tu líbí,nejvíc se kamarádím s Cefnoakpark Bouncerem,se kterým jsem sem přijel.Dlouho jsem nebyl pod sedlem,tak jsem zvědavý,kdy mě Kylie vezme na trénink.Starala se o mě Ashley,ale ta měla úraz a už nemůže jezdit.Od té doby jsem ji neviděl.Doufám,že přijede nějaký nový zaměstnanec nebo koník!Na AS bohužel nepojedu!Vím,kdo pojede,ale nechci Vám to říkat :).Ani nevím,co bych Vám jinak napsal,tak zatím papá!
Zdroj obrázku: deviantart.com

28.10.´09

28. října 2009 v 15:14 | Zigi |  Novinky
Me - Mám se dobře!V pondělí v poho.Jednička z INF za domácí úkol :D.Čj bylo v poho,hudebka - test!Budu mít asi za dva,no neva :).Pak tělák,pohoda.Přišla sem dom,našprtala se děják a šup ke kámošce :DOd ní z mě šli do literáku,tam byla sranda :D Včera jsem dostala jedničku v anglině,jedničku ve výtvarce (to je ale těžký předmět! :D) a taky sem byla zkoušená z dějáku,taky za jedna =).Když sem se dostala domů,tak sem byla asi hoďku doma (zkouška:do komentu napiš hodina) a pak se jelo do Polek ke koním :) Vezl nám kamarádčin taťka.Tam to bylo super!Norisek upa valil za Obavou v klusu,ale pak už to šlo líp!Přijela pro nás moje mamka.Doma sem se najedla a pak šla semka :) Pak sem se sprchovala a šup do hajan :D A dneska sem tady :D Jinak Appaloosin taťka jde dneska k Breyerovi,jestli má Cheveya!Doufám že budou dva!Pro mě a Ivu!Držte palečky!(zk.do komentu napiš palec)
Koníci - Byli celý den na pastvě,až na Hucka,ten měl menší trénink.Chtělo by to nové koníky a nějakou jezdkyni!Kylie už to samotnou nebaví.Claire začla škola a má toho moc (to víte,prvák),občas jen zajde o víkendu.Nudíme se!Ještě že v sobotu budeme oslavovat halloween!
Orther - No,chystám se napsat dneska ještě dva článečky a pak půjdu vydlabávat dýni! :)

Bleskovka?Ne!

28. října 2009 v 13:50 | Zigi |  Soutěže
Tak,přichystala jsem si pro Vás soutěž!Jedna "kategorie" je ohledně opravdového ježdění a druhá "kategorie" ohledně BH.První kategorie s ježděním se dělí na anglii a western ;).Jsou to pouze mé znalosti,takže zas takové těžké to snad nebude!Teď už k otázkám!Pod perexem!

A je to =) Přišla jsem na to...a vy nee! =D

27. října 2009 v 21:22 | Zigi |  Novinky
Ten titulek neberte vážně,to je jen ze srandy =D No,když Vám nejde změnit dess,dejte si v nastavení obnovení šablony a vyberte nějaký design.Dejte uložit a mrkněte jestli tam je ;) Pokud jo,jdeme dál (mmnt =D),pokud ne,nevím co s tím =D.Pokud tam je,máte skoro vyhráno!!Teď už jenom nastavíte svůj design a hurá kouknout!Mě to šlo!Zkuste to taky ;)

CO SE DĚJE??

27. října 2009 v 21:16 | Zigi
Nejde mi zobrazit dess!!Nechápu proč!Vám jde změnit??Jdu ještě něco zkusit!

Horse Carnival - Koňský Karneval

26. října 2009 v 9:40 | Zigi |  Soutěže
Horse Carnival - Soutěž pro Vaše BH různých velikostí!! Budu moc ráda když se přihlásíte,určitě to bude sranda =) Teď už k přihlášce:

Přihláška -
Jméno majitelky a ranche:
Jméno koně:
Plemeno koně:
Velikost (Traditional,Classic,SM,MW) :

Bude 7 kol.V každém dostanete za úkol koníka vyfotit jinak,já se možná taky přihlásím =D

Jsem v INF

26. října 2009 v 9:33 | Zigi |  Novinky
Ahojky!Teď sem v INF (informatika) tak Vám píšu =D Odpoledne asi bude bleskovka,nebo večír (to spíš).Budu dělat soutěž =) A taky sem si ráno (maličko) rozthla ryfle =D Jdu napsat o té soutěži,zatím pa'

Diplomy za 4.bleskovku =)

24. října 2009 v 21:27 | Zigi
Diplomky!Správně byl - Akhal-teke (Achaltekinský kůň)

Pro Aju98

Pro Elen

Pro Silveru

Pro Máju

Pro kiki.mich

Pro Adélu

Snad se diplomky líbí =) Mě jo =) Páá!

Hodnocení SR

24. října 2009 v 16:23 | Zigi
No,tak poprvé za tento rok dělám hodnocení SR.Ohledně posledních komentů ;)
- Skvělé!
- Dobře!
- Horší!
- Špatné!

Koňařka - Poslední dobou nepíše...
Peťa - Píše
Appa - Píše
Elen - Píše
Silvera - Píše
Žaneta - Nepíše! ASI SMAŽU!
T€unQ@ - Nepíše (ale je nové SR)
liška - Nepíše (ale je nové SR)
kiki.mich - Píše (nové SR)
Aja98 - Píše (nové SR)

Nejsou tu všechna SR,některá musím smazat,ale nemám na to náladu xD

AS,AS,AS....

24. října 2009 v 11:44 | Zigi |  Novinky z pohledu koníků
Ííííhoooj!Dneska Vám povykládám co se děje na ranchi já,Can You Hear Me!Začli mi taky automaticky říkat Canouš =D Zatím moc nezlobím,tak mi nijak ošklivě neříkají =D No,teď k ranchi.Schleichové,Papo,Collecta a Bullyland se mají dobře,odpočívají na poličce,nedávno byla výstava.Zigi vše fotila,ale nemůže najít kabel od foťáku...Snad ho brzy najde a vy se budete moci pokochat fotečkama!Hucka dnes čeká trénink a vypadá to,že pod sedlo půjde i Wind.Jinak se na ranchi všichni hrozně těší na AS!Zítra začneme vyrábět do scének!Dneska Zigi vymyslela ještě scénku na téma Halloween!!Teď už máme dvě scénky,Vánoční a Halloweenskou,ale obě jsou,jak říká Peťa,TOP SECRET!Takže se nic nedovíte!Dneska je bude Zig přihlašovat ;) Jinak oje cesta sem proběhla v pořádku,koníci i lidi jsou moc hodní,moc se těšíme na nové koníky!Zigi by moc chtěla Cheveya,ale Appin tatínek ho zatím nemůže sehnat :( Pak bychom měli mít Poker Joa a taky se Zig moooooc zalíbila Překrásná Bluegrass Bandit! ♥ Je skvělá! Snad ji budeme mít!Tak se zatím mějte hezky,íííhooooj!

21.10.´09

21. října 2009 v 18:32 | Zigi |  Novinky
Me - Tak,jsem tu.Po škole jsem měla dramaťák :) Dneska to byla sranda :D Ani se neptejte,stejně Vám to nepovim :D No,po cestě domů jsem si zašla do cukrárny :)) Já sladký ráda :D A taky sme potkali dva kámoše,co teď choděj do Kromcla do školy.Když sem došla dom,šla sem se učit :o! A teď jsem zde!
Fox - Foxík měl dneskatrénink s Kylie,nasadila mu jeho uzdečku se sedlem od Peti a šli na jízdárnu.Kylie dnes málem spadla,při cvalu,protože si Fox vyhodil,ale zastavila ho a vyškrábala se zpátky,pak sedlo dotáhla a zbytek tréninku byl bez nehody :)
Keltec - No,ten měl mít taky trénink,ale protože Kylie měla moc práce a zítra na ranchi odpoledne nebude (musí jet nakupovat zimní věci na sebe a jede koníkům pro vitaminy),tak to odložila na pátek.
Sworthy (Newsworthy) - Ňuf si dnes pouze užíval na pastvině :D
Mari - Pastvina :D
Huck - Pastvina,ale zítra nebo v pátek bude mít trénink s jeho jakoby "barokním" sedlem.Je pro jezdce pohodlné,koníky taky,ačkolik je o něco těžší (zhruba jako westernové).
Talker (Windtalker) - Pastvina,nedávno trénoval barely,tak má pohov :)
Wind - Dováděl na pastvině :)
Colourred - Pastvina :D
Navaho - Pastvinka :)
Canouš (Can You Hear Me) - Náš nejnovejší BH!Právě sedí u PC a kouká co píšu :D Dnes měl práci ze Země s Kylie,celkem poslouchal,ale...radši nekomentovat :D Zítra Vám napíše Novinky z pohledu koníků ;) nebo pozítří ;)
Orther - Jinak?Jinak nic.Máme se dobře,moc se těšíme na AS,které je už za měsíc!Příští měsíc musíme zamakat na scénce,jistou mám jen jednu,už mě napadá i druhá :D Zatím s pánem bohem :D


Moje plány na AS a Vánoce

18. října 2009 v 17:14 | Zigi |  Jiné
Na AS mám našetřeno 263 Kč + taťka mi dá 1000 na Poker Joa a možná to ukecám ještě na 300 Kč.Zeptám se babičky jestli mi taky něco přispěje :) Abych si tam koupila dva koníky :D A plány na Vánoce:
Fire,Twilight
DZ Weedo,Cheveyo
Litlle Tahoma
set 5-ti stablů

Bleskovka 4.

18. října 2009 v 10:32 | Zigi |  Blesk-off-ki
1.Ahoj!
2.Jak se máš?
3.Chodíš sem často?
4.Líbí se ti tady?
5.Poznej plemeno koníka: Je to lehké! :)
6.Máš BH?
7.Jaké máš?
8.Přídeš ještě někdy?
9,Dík za vyplnění bleskajdy,ahoj!

Já chci snííííííh!!

18. října 2009 v 10:22 | Zigi |  Novinky
No,tak včera jsme na tom výlovu v Tovačově nebyli,heh :D Zato jsme byli v Olympii,z kama mám bundu a bílýho mustanga Schleich.Koupili jsme našemu štěněti ve Zvěrokruhu hračku ((balónek na špagátku) a ona ten balónek ještě ten večer rozcupovala xD Pak sme byli v OlomoucCity,kde sme si dali oběd,ale prve jsme byli v H&M Studiu hraček!Z tama jsem si odvezla dva krásné koníčky!!Klisničku lewitzkého ponyho a strakatou klisnu QH.Obě jsou od Bullylandu.Mustang je Diego.Zatím není obsedlý,ale brzy to plánujeme.Klisnička lewitzana je Eliška.Když se trochu přijezdí,mohla by být dobrý školní koník.A QH kobča je Sydney.Myslíme,že bude dobrá ve westernu,na telata a rychlostky.Jinak je hodná,ale ne pro úplného začátečníka (spíš mírně pokročilý).Jinak mám hned 4 nová SB :D TeunQa,kiki.mich,Aja98 a myslím liška.Pak musím ještě ty dvě přidat.A chci snííííííh!!! :DZatím páá!!

Obrázky pod perexem

Dneska tu nebudu

17. října 2009 v 11:58 | Zigi |  Novinky
Dneska tu nebudu,jedeme do Olympie kupovat zimní bundu a pak na výlov do Tovačova.Musím se jít i mrknout do Pompa :)) Možná bych to ukecala na....strom? :D Nebo dva? :D Nee sranda :D:D Ale koníky chtít nebudu,šetřím na BH o 106!!Asi tu budu večer.Chtěla jsem udělat menu,ale vždycky se mi to smazalo!Tak nechám prozatím jen rubriky.Takže večer!!Pá!!

Hunny,hunny.....

16. října 2009 v 20:46 | Zigi |  Novinky
Sedím u počítače,poslouchám písničky,jsem na allabout,popíjím čaj a mám radost ze života :) A co vy?Dneska jsem si objednala úžasného Treasued Hunt Pinta!!Nikdo o tom ještě neví,je to BIG překvápko na úterý!Strakatý hřebeček se jmenuje Can You Hear Me,jako písnička od Enriqueho Iglesiase :D Na AS nakonec nejedu,ale další akci nevynechám!!Místo toho mi rodiče koupí Poker Joa!A líbí se mi i setík 5-ti SM za 450 Kč,tak o nich popřemýšlím.Taky jsem udělala novej designek :)) Líbí se Vám? Jinak plánuju koupit si něco u Lintith.Včera jsem na její výrobky narazila a jsou skvělé! Teda vypadají :D Asi u ní nakoupím Vánoční dárečky koníkům :) A taky lidem :D Zatím pa!!

Budou,budou??

12. října 2009 v 9:45 | Zigi
Ahooooj!V pátek jsem udělala ňufíkovi jednoduchou uzdečku,pěkně mu sedne :) Máme i novou mini jízdárničku (pro stably).Navaho a Colourred už ji vyzkoušeli.Od tohoto týdne bych tu měla být pravidelně!Jakou malou omluvu,že jsem tu nebyla,jsem Vám nafotila fotopříběh :) (budou 3 díly,zatím mám jeden :D).Nevím co ám jinak říct.Jo a Appo,budou na AS koníci na prodej?Zatím pa,Zigi!!

Má sbírka se rozšiřuje :)

5. října 2009 v 16:35 | Zigi
Na počátku mého sbírání jsem měla dva BH.Kelteca Salinera a Huckleberry Beye.Potom přibyl Fox Valley Oliver a Kylie.Nato přibyl Wind.Potom Windtalker a někdy mezi nimi i Marigold.Nedávno přibyli koníci Cefnoakpark Bouncer a Newsworthy.A ještě tento měsíc by sme si měli objednat krásnou Shasta Moon!Jsme moc rádi,že se nám hezky rozšiřuje sbírka :)) Jakmile došetřím penízky,bleskově Shastu objednávám :D Koníci to ještě neví,tak pššt! :D